X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα | τηλ.: 2521.036081 - fax: 2521.036071 | email: e-p-sdra@otenet.gr


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΗΧΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 2521.036081 - fax: 2521.036071 - e-p-sdra@otenet.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Μέγας Χορηγός



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β2 ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(15η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ1 - 3
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ1 - 0
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ2 - 0
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ2 - 0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ0 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ8 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(16η αγωνιστική)

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 39
0
47-17
12-3-0
22-8
7-1-0
25-9
5-2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 36
0
42-11
11-3-1
25-6
6-2-0
17-5
5-1-1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 33
0
46-18
11-0-4
22-7
6-0-2
24-11
5-0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 30
0
39-21
9-3-3
20-8
5-1-1
19-13
4-2-2
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 27
0
33-17
8-3-4
18-3
5-2-0
15-14
3-1-4
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 26
0
36-26
8-2-5
20-12
5-0-2
16-14
3-2-3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 19
0
31-24
5-4-6
22-10
5-2-1
9-14
0-2-5
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 19
0
32-31
6-1-8
13-17
2-1-5
19-14
4-0-3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9
0
28-54
3-0-12
17-28
2-0-6
11-26
1-0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 8
-6
21-42
4-2-9
15-22
2-1-4
6-20
2-1-5
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 5
0
12-51
1-2-12
7-23
0-2-5
5-28
1-0-7
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ -1
-2
11-66
0-1-14
4-29
0-0-7
7-37
0-1-7

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ έχει -6 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 - 5

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 - 6

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 4

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 5 - 2

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 - 2

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 1

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 - 2

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 0 - 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 2 - 2

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 1 - 6

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 - 2

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 1 - 0

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 3 - 0

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 - 2

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 1

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 3 - 3

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 - 6

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 - 3

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 6 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 0 - 6

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 4 - 1

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 3 - 2

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 3 - 4

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 - 6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 - 0

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 - 1

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 7 - 0

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 - 2

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 2 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 - 4

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 - 6

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 1 - 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 2 - 1

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 - 1

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 6 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 4

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 2 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 2

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 4 - 2

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3 - 5

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 2 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 6 - 2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 - 1

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 - 0

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 2 - 3

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 1 - 5

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1 - 1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 - 0

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 - 2

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 1 - 2

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 7 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 2 - 1

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 5 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 - 0

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 5

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 1 - 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 - 2

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 - 3

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 3 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 1

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 4 - 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 1 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 0 - 7

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 2 - 4

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 0 - 2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 3 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 - 0

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 1 - 0

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 6 - 0

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 5 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 - 0

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1 - 2

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 0 - 1

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 2 - 1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 3 - 1

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 3

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1 - 3

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 1 - 0

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 2 - 0

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 2 - 0

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0 - 3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 8 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ -
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ -

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ -
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ -
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ -

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ -

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ -
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ -

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ -
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ -

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ -
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ -
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ -



ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.