X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα | τηλ.: 2521.036081 - fax: 2521.036071 | email: e-p-sdra@otenet.gr


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΗΧΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 2521.036081 - fax: 2521.036071 - e-p-sdra@otenet.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Μέγας Χορηγός



ΝΕΟΤΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Πρόγραμμα αγώνων 16&17/12/2017
#2190

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16-12-2017 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 17-12-2017
ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ 2005-2006 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ 2007-2008 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA
Α΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΑ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
---------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
Α ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
---------------------------------------------------------------------





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
Α ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
---------------------------------------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

8η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Κ. ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

8η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ 2016 - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
----------------------------------------------------------------------------






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018


8η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

8η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΊΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

8η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 03-01-2018 ΩΡΑ 11:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

8η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 11:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

8η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

8η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
----------------------------------------------------------------------------








ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

8η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

8η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

8η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

8η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 03-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
----------------------------------------------------------------------------




ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.