X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα | τηλ.: 2521.036081 - fax: 2521.036071 | email: e-p-sdra@otenet.gr


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΗΧΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 2521.036081 - fax: 2521.036071 - e-p-sdra@otenet.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Μέγας Χορηγός






ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριιακου 10&11/2/2018
http://www.epsdramas.gr/article.asp?code=2232

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10-02-2018 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 11-02-2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Ε ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ SPORTICA
2017-2018
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΌ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
-----------------------------------------------------------------




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
Β ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

14η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 13.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ 2016

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΩΡΑ 11.00
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018


12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

12η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 14-02-2018 ΩΡΑ 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 12.30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
-----------------------------------------------------------------


Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.