X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα | τηλ.: 2521.036081 - fax: 2521.036071 | email: e-p-sdra@otenet.gr


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΗΧΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ.Παπανδρέου 36, 66100 Δράμα      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 2521.036081 - fax: 2521.036071 - e-p-sdra@otenet.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Μέγας Χορηγός






ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 13,14 και 17/1/2018
http://www.epsdramas.gr/article.asp?code=2209

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13-01-2018 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14-01-2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA
Α΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΑ
ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
---------------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
-----------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
-----------------------------------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Κ. ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟY

9η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 17-01-2018 ΩΡΑ 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ 2016
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
---------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο.ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΩΡΑ 11.00
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
---------------------------------------------------------





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
---------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
---------------------------------------------------------


ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.